49°15'58.997"N 13°59'46.784"E

---------------------------------------

AKTUÁLNÍ TEPLOTA VODY:
měřeno v (20:08)

-0.2 °C

HISTORIE MĚŘENÍ

---------------------------------------

Aktuální počasí a průtok řeky

pokusy

Zámek Štěkeň

Kapacita zámku je sto lůžek, zajišťujeme kompletní stravování dle dohody.

V případě žádosti o pořádání svatby, přednášky ap. či při zajištění větší akce nás prosím kontaktujte. Ceny pronájmu a služeb jsou závislé na četnosti a obsazenosti. Samozřejmostí jsou množstevní či věrnostní slevy.

Kontakt:
Zámek Štěkeň, Štěkeň
Tel.: 383 393 557 / Fax: 383 393 528
congjesusteken@email.cz

Více informací: http://www.congregatio-jesu.tode.cz/

neviditelny text

Penzion „Podskalí“

Penzion se nachází v klidném a krásném zákoutí obce Štěkeň, která leží 11 km východně od Strakonic , na levém břehu zlatonosné řeky Otavy. Zhruba stejně vzdálená, ale na opačnou stranu, je Štěkeň od Písku.

K dispozici Vám jsou 1 čtyřlůžkový a 2 třílůžkové vybavené podkrovní pokoje. Společné WC a koupelna se sprchovým koutem je také v podkrovní části, se vstupem ze společné chodby. Na společné chodbě je k dispozici lednička a mikrovlnná trouba. Po domluvě možnost vařit v kuchyni, kde je vše, co do kuchyně patří :-) .

Penzion funguje jen od května do října!

Kontakt:
Štěkeň, Podskalí č. 216
tel: 608912345
email: podskali.steken@seznam.cz
* v letních měsících červen – srpen raději volejte

Více informací: http://podskali.ic.cz/cz/index.php

1 Komentář k „Ubytování“

  • I do like things nice and easy. Easy is as easy does is what I always say. So I found an easy way to make money. This thing I found is actually some software. The fact is, that this software is 100% legal, „white hat“ and ethical, that even giant enterprises use it. The software needs very little babysitting so it’s basically set it up and forget it. Some people are tempted to exploit this software and use it for unethical web promotion but the owner is asking that everyone who is lucky enough to get it, please try to respect the laws of the internet. It really is as simple as downloading the software and then pushing a button. This never seen before push button software proved that the best and most profitable traffic on the internet is free traffic. Don’t even bother trying to figure out how this powerful software works. It’s a pretty amazing piece of software and it just simply… works. Get it before it is gone -> http://tinyurl.com/pbcsites

Napiš Komentář

Spojit s facebookem